VII Kiermasz Szkół Ponadpodstawowych w Jabłonce

W dniu 30 maja uczniowie Branżowej Szkoły Wielozawodowej I st. im. św. Jana Pawła II w Jabłonce brali udział w promowaniu naszej szkoły podczas VII Kiermaszu Szkół Ponadpodstawowych w Jabłonce.
Młodzież szkół podstawowych stoi przed wyborem kolejnego etapu kształcenia, jest to czas decyzji o kształtowaniu własnej ścieżki kariery. Udział w kiermaszu był okazją to zaprezentowania oferty edukacyjnej dla poszukujących jeszcze swojej drogi ósmoklasistów. Uczniowie naszej szkoły wraz z kadrą zaprezentowali kierunki kształcenia zawodowego. Przedstawiono szczegółową propozycję zawodów, w których kandydaci będą mogli kształcić się od nowego roku szkolnego. Zaprezentowano również możliwości pozyskiwania nowych kwalifikacji na kursach dodatkowych.
Podczas kiermaszu uczniowie opowiedzieli jak z ich perspektywy wygląda kształcenie oraz mogli przedstawić efekty swojej pracy w postaci pięknych fryzur i przepysznych przekąsek.