Dary jesieni – Tworzymy jesienne boxy

Dary jesieni – Tworzymy jesienne boxy

17 września 2023 r . zostały zorganizowane kolejne warsztaty dla uczniów Branżowej Szkoły Wielozawodowej I st. im. św. Jana Pawła II w Jabłonce w pracowni florystycznej „FLORES” .
Zajęcia miały na celu ukazanie młodzieży kształcącej się w naszej Szkole sztukę tworzenia kompozycji jesiennych w boxach. Uczestnicy warsztatów dowiedzieli się miedzy innymi, jakie warunki musi spełniać kandydat, który chciałby podjąć pracę jako florysta-sprzedawca. Po prezentacji, podczas której dokładnie, krok po kroku ukazano jak przygotowuje się taki stroik, młodzież miała szansę sama wykonać jesienną kompozycję pod okiem specjalistów i zabrać ją do domu. Zajęcia te stanowiły ważną lekcje ukazującą, ile to zaangażowania i wiedzy potrzebne jest do stworzenia interesującej i magicznej kompozycji.