Wizyta fryzjerek w Barce

W dniu 11 września 2024 r. uczennice Branżowej Szkoły Wielozawodowej I st. im. św. Jana Pawła II w Jabłonce kształcące się w zawodzie fryzjer wraz z paniami instruktorkami praktycznej nauki zawodu udali się do „Barki” – Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną w Jabłonce. Nasza Szkoła już od wielu lat współpracuje z tą instytucją ucząc swoich wychowanków wrażliwości na losy drugiego człowieka i niesienia bezwarunkowej pomocy innym. Nasi fryzjerzy mieli dzisiaj możliwość zastosować swoją wiedzę w praktyce, a przy okazji zobaczyć uśmiech na twarzach innych. Grupa podopiecznych, która skorzystała z usługi fryzjerskiej była ogromie zadowolona z efektów końcowych. Można było słyszeć śmiech i słowa uznania dla naszych wspaniałych fryzjerek .