fbpx

„Artyści z Jabłonki wyróżnieni”

  • gallery
  • gallery
  • gallery
  • gallery
  • gallery
  • gallery
  • gallery

Kolejny przegląd Amatorskiej Twórczości Artystycznej Młodzieży OHP Województwa Małopolskiego mamy już za sobą. W miniony czwartek, tj. 12 kwietnia 2018 roku, wychowankowie Zasadniczej Szkoły Wielozawodowej im. św. Jana Pawła II w Jabłonce uczestniczyli w „Wiośnie kulturalnej” w Trzebini, gdzie prezentowali swoje umiejętności sceniczne.

Ekipa w składzie: Estera Moniak i Kinga Gabryś wykonały utwór zespołu Bovska pt. „Kaktus”, Monika Szyszka wyrecytowała swój własny wiersz pt. „Orawa” a Czesław Gutt przedstawił swoje umiejętności akrobatyczne w pokazie pt. „Figle-Migle”. Nasi podopieczni występowali pod koniec przeglądu, co dodatkowo potęgowało napięcie i rosnący stres. I wreszcie nadeszła chwila występu. Serca mocniej im zabiły, a głosy lekko zaczęły drżeć. Po zapowiedzi przez prowadzących ruszyli na scenę. Stres szybko opuścił naszych podopiecznych, którzy pewnie i z uśmiechem na ustach przedstawili swoje talenty. Występy bardzo podobały się publiczności, a gromkie brawa płynęły z widowni.

Po skończonym konkursie przyszedł moment najważniejszy całej imprezy czyli podsumowanie i nagrodzenie zwycięzców wyróżnieniami. Komisja zaczęła ogłaszać wyniki poszczególnych konkursów, na które wszyscy z niecierpliwością czekali. Wyróżnienie oraz przepustkę do etapu ogólnopolskiego otrzymali: Monika i Czesław. Wręczono również dyplomy i nagrody za część plastyczną konkursu, w której nasi podopieczni również zdobyli wyróżnienie a były to: Natalia Możdżeń za pracę wykonana techniką decoupage pt. „Anioł Stróż” oraz Joanna Bartyzel za rękodzieło artystyczne wykonane z koralików pt. „Koralikowy Kwiat”. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki w dalszym etapie konkursu.