Lokalne eliminacje do Wojewódzkich Mistrzostw OHP w Strzelectwie sportowym w Myślenicach

W dnach 16-20 maja 2022r. w Branżowej Szkole Wielozawodowej I st. im. św. Jana Pawła II  odbywały się eliminacje w strzelectwie sportowym do Wojewódzkich Mistrzostw OHP w Myślenicach. Uczniom został udzielony instruktaż, jak należy zachowywać się z bronią, zgodnie z zachowaniem zasad bezpieczeństwa i higieny. Uczniowie korzystali z długiej broni pneumatycznej, a ich zadaniem było oddanie 13 strzałów w tarczę o średnicy 18cm z odległości 10m. Na wynik składało się 10 strzałów znajdujących się najbliżej środka tarczy. Rywalizacja przebiegła w atmosferze fair-play, a uczniowie wspólnie udzielali sobie rad, w jaki sposób oddawać strzały najbliżej środka tarczy. Najlepsze wyniki uzyskali Michał Wójciak z wynikiem 94 punkty, oraz Weronika Stanek która uzyskała 88 punktów i to oni będą reprezentować naszą jednostkę na Wojewódzkich Mistrzostwach OHP w Myślenicach. Życzymy im szczęścia i samych „10”.