Lokalne eliminacje w strzelectwie sportowym

Dnia 10 marca 2023 roku w Branżowej Szkole Wielozawodowej I st. im. św. Jana Pawła II w Jabłonce odbyły się eliminacje do Wojewódzkich Mistrzostw OHP w Strzelectwie Sportowym, które będą miały miejsce w Myślenicach. Celem, który przyświecał dzisiejszej rywalizacji było wyłonienie najlepszych uczestników, którzy będą reprezentować naszą Szkołę na Mistrzostwach już na szczeblu wojewódzkim. Rozpoczęliśmy od przedstawienia regulaminu, instruktażu obsługi oraz wszelkich środków bezpieczeństwa, gdyż jak wiadomo, mamy tutaj do czynienia z bronią i bezpieczeństwo jest tutaj na pierwszym miejscu. Następnie uczestnicy pod czujnym okiem wychowawcy rozpoczęli rywalizację. Każdy zawodnik mógł oddać 10 strzałów z odległości 10 metrów z pozycji stojącej. Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za udział w eliminacjach, a najlepszym życzymy powodzenia na Mistrzostwach w Myślenicach!
Ilona Szulc