Mury Zasadniczej Szkoły Wielozawodowej im. św. Jana Pawła II w Jabłonce znów pełne młodzieży…

W dniu 4 września 2017 r. uczniowie Zasadniczej Szkoły Wielozawodowej  im  św. Jana Pawła II w Jabłonce, pożegnali wakacje i przywitali nowy rok szkolny. Jak co roku, inaugurację poprzedziła Msza Św. w kościele św. Brata Alberta w Jabłonce – Borach. Następnie na świetlicy odbyła się uroczysta akademia rozpoczęcia roku szkolnego. Najpierw wprowadzono sztandar oraz odśpiewano hymn państwowy. Po czym pani dyrektor Grażyna Pilch przywitała wszystkich zebranych: uczniów, kadrę pedagogiczną oraz wszystkich pracowników szkoły. Życzyła wszystkim powodzenia i satysfakcji ze zdobywania wiedzy i nowych umiejętności. Na zakończenie wyprowadzono sztandar, a młodzież wraz z wychowawcami spotkała się w poszczególnych klasach. Wszystkim wychowankom oraz pracownikom życzymy sukcesów i udanego roku szkolnego 2017/2018.