Pierwszy dzień szkoły – inauguracja roku szkolnego 2019/2020

W dniu 2 września 2019 r. w Szkole Branżowej I Stopnia o nazwie Zasadnicza Szkoła  Wielozawodowa im. św. Jana  Pawła II w Jabłonce,rozpoczął się nowy rok szkoleniowy 2019/2020. Z uśmiechem na twarzach i w galowych strojach wychowankowie, dyrekcja, kadra pedagogiczna, oraz wszyscy pracownicy stawili się dziś w naszej szkole, aby uroczyście rozpocząć naukę. Obchody tejże uroczystości rozpoczęły się tradycyjnie Mszą Św. w Kościele p.w. Brata Alberta w Jabłonce – Bory. Następnie wszyscy zebrali się na świetlicy, gdzie zostali serdecznie przywitani przez  p. Grażynę Pilch. Po wystąpieniu pani dyrektor młodzież spotkała się z wychowawcami. Witamy naszych „starych” uczniów, a w szczególności tych nowych „młodych”, którzy wybrali naszą szkołe aby się w niej kształcić. Mamy nadzieję, że będą czuli się w naszej placówce tak jak ich starsi koledzy, czyli wspaniale, i że dzięki nim nasza szkoła  nadal będzie mogło szczycić się świetnymi wynikami w nauce i osiągnięciami sportowymi. Zatem od jutra do pracy! I do czerwca szybko Nam zleci!