Półfinał regionalny w piłce halowej chłopców

Półfinał regionalny w piłce halowej chłopców
⚽️⚽️⚽️🏆🏆🏆🏆🏆⚽️⚽️⚽️
Dnia 15.03.2024r. uczniowie Branżowej Szkoły Wielozawodowej I st. im. św. Jana Pawła II w Jabłonce uczestniczyli w mistrzostwach OHP w halowej piłce nożnej – region nowosądecki. Organizatorem spotkania był HP Stary Sącz na czele z Małopolską WK OHP. Dzisiejsze mecze zostały rozegrane na Hali Widowiskowo -Sportowej w Łącku. Imprezę poprowadził komendant z HP Stary Sącz pan Marian Potoniec, oficjalnie zawody otworzył zaproszony wójt gminy Łącko i gospodarz hali pan Jan Dziedzina. Po oficjalnych przywitaniach, jednostki biorące udział w spotkaniu przystąpiły do losowania rozgrywek, zagrano systemem każdy z każdym. Naszymi przeciwnikami byli zawodnicy z 6-32 HP Limanowa, 6-1 OSiW Nowy Sącz, 6-34 HP Stary Sącz oraz 6-38 HP Gorlice. Po zaciętych meczach wyłoniono zwycięzców, którzy awansowali do finału.
Tym razem nie udało nam się przejść do kolejnego etapu, jednak możemy pochwalić się sukcesem naszego ucznia – Jakuba Gjądła, który otrzymał zasłużony tytuł “Króla Strzelców” i otrzymał statuetkę oraz pamiątkowy dyplom z rąk Komendanta MW Komendy OHP pana Pawła Leśniaka, który wręczył wszystkim dyplomy i puchary na zakończenie rozgrywek. Naszą szkołę  godnie reprezentowali: Jakub Gjądła, Adrian Pilch, Dawid Matonóg, Krzysztof Kasprzak, Hubert Serwiński.
Dziękujemy chłopakom za udział w mistrzostwach i za ducha walki.