fbpx

Turniej tenisa stołowego

Uczniowie  uczestniczyli w dniu 7 stycznia 2020 roku w turnieju tenisa stołowego.

Ta cykliczna impreza została zorganizowana po raz kolejny dla naszych wychowanków popołudniową porą. Mecze rozegrano w dwóch kategoriach: dziewczyn i chłopaków, metodą „każdy z każdym”. Panowie reprezentowali zróżnicowany poziom gry, u dziewczyn natomiast zauważono bardzo wyrównany poziom i zacięta walkę o podium.

Po przeprowadzonych rozgrywkach w kategorii dziewczyn pierwsze miejsce wywalczyła Katarzyna Gajewska, drugie zdobyła Magdalena Kulig a na trzecim znalazła się Karolina Słaba. Jeżeli chodzi o chłopaków, miejsce pierwsze zajął Marcin Kocur, drugie Daniel Stec, a trzecie Dominik Kościelak.

Bardzo serdecznie dziękujemy uczestnikom za wzięcie udziału w dzisiejszych rozgrywkach, a zwycięzcom gratulujemy zdobytych miejsc.