9 Orawskie Rodzinne Spotkanie Rekreacyjne w Lipnicy Wielkiej

W dniu 16 czerwca 2024 r. młodzież z Branżowej Szkoły Wielozawodowej I st. im. św. Jana Pawła II w Jabłonce wraz z Kadrą brała udział w Orawskim Rodzinnym Spotkaniu Rekreacyjnym na stadionie sportowym w Lipnicy Wielkiej. Pomimo deszczowego dnia chętnych osób nie brakowało do wspólnej zabawy i pomocy podopiecznym Stowarzyszenia Gdzie Dwóch Albo Trzech. Nasi uczniowie bardzo aktywnie włączyli się do pomocy chorym dzieciom. Uczennice kształcące się w zawodzie fryzjer zaplatały kolorowe warkoczyki i malowały twarze. Natomiast kucharze przygotowali pyszne słodkości i przekąski. Całkowity dochód z imprezy zostanie przeznaczony na leczenie i rehabilitację podopiecznych Stowarzyszenia tj.: Agaty, Soni, Lenki, Janusza, Jurka, Bogusia, Marcina, Anetki, Filipa, Zosi, Ani, Kamila, i Neli. Dziękujemy naszej młodzieży, że pomimo kapryśnej aury dzielnie włączyli się w pomoc potrzebującym. Pamiętajcie dobro powraca.