Biegi Przełajowe o Puchar Wójta Gminy Jabłonka

• gallery
  • gallery
  • gallery
  • gallery
W miniony piątek tj. 21 października 2022r. uczniowie Branżowej Szkoły Wielozawodowej I st. im. św. Jana Pawła II w Jabłonce, pod opieką wychowawców wzięli udział w Biegach Przełajowych o Puchar Wójta Gminy Jabłonka. Zawody odbyły się na stadionie sportowym w Jabłonce. Organizatorami zawodów byli Wójt gminy Jabłonka pan Antoni Karlak oraz Centrum Usług Wspólnych w Jabłonce. W biegach wzięło udział ponad 150 uczestników szkół podstawowych z terenu Gminy Jabłonka, a także zawodnicy rywalizujący w kategorii open. To właśnie w kategorii open wzięło udział 11 naszych uczniów, zarówno dziewczyny jak i chłopaki. Pogoda tego dnia bardzo sprzyjała, więc bez problemu wszyscy zawodnicy ukończyli bieg. Z naszej szkoły, aż trzech uczniów wywalczyło miejsce na podium. 1 miejsce w kategorii open kobiet zdobyła Patrycja Kocur, 2 miejsce przypadło Jessice Kubarskiej, zaś w kategorii open mężczyzn na 3 wysokim miejscu uplasował się Marcin Litwiak. Mimo , iż nie wszyscy zdobyli upragnione wysokie miejsca, to niewątpliwie każdy ze startujących zasługuje na uznanie. Po zakończeniu zawodów odbyła się dekoracja najlepszych sportowców tego dnia. Wręczono pamiątkowe medale, dyplomy oraz puchary. Wszystkim serdecznie dziękujemy za udział i życzymy dalszych sukcesów sportowych.