Czas próby – próbny egzamin potwierdzający kwalifikacje w zawodzie

Tegoroczni absolwenci z Branżowej Szkoły Wielozawodowej I stopnia im. św Jana Pawła II w Jabłonce  w dniu 22 marca 2021r. przystąpili do próbnego egzaminu zawodowego z części teoretycznej. Młodzież kształcąca się w zawodach: kucharz, cukiernik, fryzjer, sprzedawca, murarz – tynkarz oraz mechanik pojazdów samochodowych miała okazję sprawdzić swoją wiedzę. Egzaminy próbne zostały przeprowadzone z podziałem na grupy zawodowe, z zachowaniem wymagań sanitarno- epidemiologicznych. Przeprowadzony test nakreślił uczniom na jakim jest ona poziomie. Pokazał co warto jeszcze powtórzyć lub uzupełnić, tak aby w czerwcu przystępując już do właściwych egzaminów być dobrze i kompletnie przygotowanym, a tym samym móc uzyskać kwalifikacje zawodowe w wybrany przez siebie zawodzie.

mgr Gromczak Agnieszka