I TARGI EDUKACYJNE Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 1 w Zakopanem

W dniu 21 marca w  Szkole  Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 1 w Zakopanem odbyły się  targi edukacyjne dla uczniów klas 7 i 8 oraz ich rodziców. Z zaproszenia skorzystało 6 szkół ponadpodstawowych z terenu Zakopanego i nie tylko:

I Liceum Ogólnokształcące im. Oswalda Balzera w Zakopanem

Społeczne Liceum Ogólnokształcące Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Zakopanem

Zespół Szkół hotelarsko-Turystycznych im. Władysława Zamoyskiego  w Zakopanem

Branżowa Szkoła I Stopnia  o nazwie Zasadnicza Szkoła Wielozawodowa  im. Św. Jana Pawła II w Jabłonce

Pienińska Szkoła Branżowa I Stopnia im. Franciszka Blachnickiego w Szczawnicy

Branżowa Szkoła I Stopnia Cechu Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorczości  w Zakopane

Przedstawiciele każdej ze szkół zaprezentowali ofertę edukacyjną na rok szkolny 2019/2020  a następnie pełnili dyżur przy stoisku szkoły. Uczniowie mieli możliwość zapoznania się  z kierunkami kształcenia w wybranych szkołach oraz spróbować smacznych produktów wykonanych przez uczniów naszej szkoły .