Licealiada w Piłce Siatkowej Dziewcząt

Dnia 5 marca 2018 roku wychowanki z Zasadniczej Szkoły Wielozawodowej im. św. Jana Pawła II w Jabłonce brały udział w Zawodach w Piłce Siatkowej Dziewcząt na szczeblu ½ rozgrywek powiatowych w Lipnicy Wielkiej.

Dziewczyny reprezentowały naszą Szkołę w składzie: Wiktoria Nowak, Małgorzata Sabalska, Magdalena Zbela, Gabriela Albertusiak, Klaudia Kasprzak, Maria Koszarek, Dominika Kadłubek, Marcela Joniak.

W zawodach wzięło udział 5 drużyn, atmosfera była przyjazna, podczas rozgrywek zawodniczki kierowały się zasadą fair play i dawały z siebie naprawdę dużo, walczyły zawzięcie do końca. Ostatni mecz rozgrywany przez naszą drużynę był niezwykle zacięty, po dwóch wygranych i dwóch przegranych setach, nadeszła pora, aby rozegrać ten ostatni – decydujący .

Niestety – rywalki okazały się lepsze, co zadecydowało o tym, że podium uciekło naszym zawodniczkom sprzed nosa i finalnie uplasowały się na miejscu IV.

Wszystkim zawodniczkom serdecznie gratulujemy i dziękujemy za udział w zawodach, liczymy na świetny start i sukcesy w przyszłym roku!