Misterium Męki Pańskiej -29.03.2010

Misterium Męki Pańskiej -2010
„Każdy człowiek ma swój krzyż, odpowiedni dla siebie”

29 marca 2010 roku w Prywatnej Szkole Zawodowej w Jabłonce odbyło się Misterium Męki Pańskiej wystawione przez naszych uczniów. Przedstawienie otworzyła pani dyrektor Grażyna Pilch, która przywitała wszystkich zebranych gości, pracowników oraz młodzież. Następnie młodzi wykonawcy przedstawili swój repertuar. Misterium osadzone było w realiach współczesnych. Opowiadało o tym, że każdy człowiek niesie przez życie swój krzyż. Dla każdego jest on ciężki ale dopasowany do właściciela. Niejednokrotnie, jak pokazano w przedstawieniu z naszym krzyżem jest nam najłatwiej przejść przez życie. Po zakończeniu występu pani dyrektor Grażyna Pilch podziękowała wykonawcom, osobom odpowiedzialnym za realizację prezentacji oraz złożyła życzenia z okazji zbliżających się Świąt Wielkiej Nocy. Następnie głos zabrał ks. Tomasz. Na zakończenie młodzież podarowała dyrekcji, nauczycielom, wychowawcom, instruktorom i pracownikom szkoły wielkanocne koszyczki zrobione przez młodzież z internatu.