Piknik Integracyjny dla Klas I

W dniu 3 października 2019 przeprowadzono zabawy integracyjne najmłodszych roczników ze starszymi kolegami i koleżankami naszej szkoły.

Po miesięcznym okresie adaptacyjnym nadszedł czas, by oficjalnie włączyć najmłodszych podopiecznych w społeczność Zasadniczej Szkoły Wielozawodowej im. św Jana Pawła II w Jabłonce.

W związku z tym przygotowano dla nich różne konkurencje i zabawy, które miały na celu bliżej poznać uczestników, a poprzez dobrą zabawę zintegrować się z resztą społeczności.

Po przywitaniu zgromadzonych przez  panią Grażynę Pilch głos zabrały i przewodniczyły dzisiejszej imprezie dziewczyny z klasy II.

Zaprosiły do zabawy najmłodsze roczniki, by konkurowały m.in. w ubijaniu piany na czas, zjedzeniu jabłka i ptysia bez użycia rąk. Ponadto spróbowali swoich sił w dmuchaniu balonów, robieniu fryzury na główkach, a także tańcu w parach z balonem.

Wszystkie te zabawy dostarczyły dużo uśmiechu a doping publiczności zagrzewał uczestników konkurencji do działania.

Na koniec imprezy każdy dostał „coś słodkiego” oraz mógł posilić się pyszną kiełbaską przygotowaną przez naszych uczniów kształcących się w zawodzie kucharz pod nadzorem instruktorów praktycznej nauki zawodu.

Jeszcze raz serdecznie witamy najmłodszych kolegów i koleżanki w naszej społeczności i życzymy im by czuli się wśród nas jak najlepiej.