fbpx
Dzień Godziny Klasa Ia Klasa Ib Klasa  IIa Klasa IIb Klasa IIc Klasa IId Klasa IIe Klasa IIIa Klasa IIIb
Poniedziałek 1. 8:00-8:30 wf dz wf dz wf ch
2. 8:50-9:20 wf dz wf dz. wf ch matematyka przedsiębiorczość
3. 9:45:10:15 wf dz wf. dz wf ch przedsiębiorczość matematyka
4. 10:40-11:10 historia matematyka przedsiębiorczość wfdz/wfch wf dz/wf ch
5. 11:35-12:05 matematyka przedsiębiorczość doradztwo wfdz/wfch wf dz/wf ch
6. 12:25-12:55 przedsiębiorczość doradztwo matematyka wfdz/wfch wf dz/wf ch
7. 13:25-13:55 religia historia l. wychowawcza
8. 14:15-14:45 wdż religia religia
9 15:05-15:35 religia
Wtorek 1 8:00-8:30 edb j.angielski
2 8:50-9:20 j.polski edb j.angielski
3 9:45:10:15 j.angielski l.wychowawcza historia
4 10:40-11:10 j.angielski j.polski doradztwo wos
5 11:35-12:05 j.polski j.angielski j.polski
6 12:25-12:55 j.polski j.angielski historia
7 13:25-13:55 geografia l.wychowawcza j.polski
8 14:15-14:45 j.angielski wos
9 15:05-15:35 j.angielski
Środa 1 8:00-8:30 przedsiębiorczość matematyka wf ch
2 8:50-9:20 matematyka biologia wf ch
3 9:45:10:15 chemia przedsiębiorczość wf ch matematyka
4 10:40-11:10 matematyka wfch przedsiębiorczość chemia
5 11:35-12:05 matematyka doradztwo wfch biologia przedsiębiorczość
6 12:25-12:55 historia wfch matematyka l.wychowawcza
7 13:25-13:55 biologia matematyka
8 14:15-14:45 wfch x3 wfch x3
9. 15:05-15:35
Czwartek 2 8:50-9:20 j.angielski matematyka
3 9:45:10:15 geografia j.angielski matematyka chemia
4 10:40-11:20 religia matematyka j.angielski j.polski l.wychowawcza
5 11:35-12:05 matematyka j.polski religia j. angielski chemia
6 12:25-12:55 l.wychowawcza religia chemia j. angielski j.polski
7 13:25-13:55 biologia l.wychowawcza j.angielski religia matematyka
8 14:15-14:45 wfch /wfdz wfdz wfdz/ j.angielski
9 15:05-15:35 wfch /wfdz wfdz wfdz/ j.angielski
10 15:55-16:25 wfch /wfdz wfdz wfdz/
Piątek 1 7:45-8:15 religia
8:15-8:45 religia
2 8:50-9:20 wfch historia j.polski
3 9:45:10:15 wfch historia Informatyka j.polski
4 10:40-11:10 wfch l.wychowawcza l.wychowawcza j.polski informatyka
5 11:35-12:05 j.polski historia Informatyka wfdz wfdz
6 12:25-12:55 historia Informatyka j.polski wfdz wfdz
7 13:25-13:55 Informatyka j.polski wdż wfdz wfdz
8 14:15-14:45 j.polski