Podium na Wojewódzkich Mistrzostwach OHP w Tenisie Stołowym

Po dwuletniej przerwie wywołanej pandemią związaną z COVID-19 w dniu 26 marca 2022 roku w 6-1 OSiW Nowy Sącz odbyły się wojewódzkie rozgrywki w tenisie stołowym. Do tego etapu z naszej szkoły zakwalifikował się zespół w składzie: Karolina Stefko i Przemysław Moniak. Zawody były przeprowadzone z podziałem na dwie kategorie: dziewcząt i chłopców, a cały turniej rozegrany został systemem „do dwóch przegranych meczy”. Dodatkowo przeprowadzona została klasyfikacja drużynowa, w której sumowały się zdobyte punkty obu zawodników. Po rozlosowaniu stanowisk i przywitaniu wszystkich zebranych uczestników zawodów rozpoczęła się główna część mistrzostw. Rozgrywki odbywały się na czterech stołach, przy których siedzieli sędziowie, czuwając nad prawidłowym przebiegiem meczu oraz zasadami fair play. Spotkania poszczególnych zawodników były bardzo zacięte i na wysokim poziomie co było widoczne z trybun i o czym informowali sami rozgrywający. Po zakończeniu zawodów nadszedł czas na oficjalne wyniki oraz wręczenie dyplomów oraz nagród. Indywidualnie w kategorii chłopców drugie miejsce zajął nasz uczeń, Przemysław Moniak pokonując prawie wszystkich zawodników i przegrywając tylko jeden mecz, a drużynowo nasza Szkoła zajęła czwarte miejsce. Serdecznie gratulujemy naszym podopiecznym i życzymy dalszych sukcesów.