POŻEGNANIE ABSOLWENTÓW 18 czerwca 2010 r

POŻEGNANIE ABSOLWENTÓW

18 czerwca 2010 r. w Prywatnej Szkole Zawodowej w Jabłonce odbyło się uroczyste zakończenie kariery naukowej przez naszą młodzież z zawodów: kucharz małej gastronomii, sprzedawca, fryzjer oraz mechanik pojazdów samochodowych. Wszystkich zebranych absolwentów, kadrę, pracowników szkoły oraz zaproszonych gości przywitała miłym słowem Pani Dyrektor Grażyna Pilch. Głos zabierali również zaproszeni goście, m.in. p. Janusz Gumularz i ks. Tomasz. Następnie zostały wręczone świadectwa ukończenia szkoły zawodowej. W pierwszej kolejności rozdano świadectwa z wyróżnieniem. Pani Dyrektor Grażyna Pilch podsumowała wszystkie lata nauki w szkole i wyróżniła nagrodami młodzież za bardzo dobre wyniki w nauce, za osiągnięcia sportowe, udział w konkursie ortograficznym, w konkursie fryzjerskim „ Idzie wiosna”, za aktywny udział na praktykach, w społeczeństwie internatu, itd. Podziękowała również rodzicom, którzy udzielali się przez wszystkie lata nauki ich dzieci w naszej szkole. Absolwenci w ramach podziękowania zaprezentowali wszystkim zebranym gościom przedstawienie, pt. „TRZYNASTA KSIĘGA PANA TADEUSZA”. Każdy nauczyciel danego przedmiotu został opisany z jak najlepszej strony. Młodzież podziękowała za pracę jaką nauczyciele i wychowawcy włożyli w ich wychowanie i nauczanie. Po czym wręczyli im kwiaty. Na otarcie łezki uczniowie z młodszych klas przygotowali przedstawienie, pt. „OSTATNIA LEKCJA” .