Prace plastyczno-techniczne ,,Wiosna Kulturalna 2023”

W ramach prężnie działającego koła plastycznego ,,Kleks” w Branżowej Szkole Wielozawodowej I st. im. św. Jana Pawła II w Jabłonce podopieczni tej sekcji przez kilka tygodni przygotowywali prace na wojewódzki Festiwal Twórczości Artystycznej Młodzieży OHP w Trzebini. Festiwal ten umożliwia uzdolnionym artystycznie uczniom zaprezentowanie swoich prac. W naszej Szkole młodzież ma różne ciekawe zainteresowania, pasje oraz zdolności w różnorodnych dziedzinach. Wszystko to zawarte jest w pracach plastyczno – technicznych, które z wielkim zaangażowaniem i sercem zostały wykonane przez naszych uczniów. Należy podkreślić, że wszyscy uczestnicy wspaniale zaprezentowali swoje umiejętności i talenty. Mamy nadzieję, iż prace zdobędą uznanie w oczach jury, a każdy uczeń nadal będzie pielęgnować swój talent. Z niecierpliwością czekamy na wyniki tegoż konkursu, który już niebawem bo 20 kwietnia odbędzie się w Trzebini.
Danuta Dziurczak