Udział w V Targach Edukacyjnych w Zębie

20 kwietnia 2023 roku uczniowie Branżowej Szkoły Wielozawodowej I st. im. św. Jana Pawła II w Jabłonce wraz z nauczycielami udała się na Gminne Targi Edukacyjne w Zębie. Celem obecności naszych przedstawicieli podczas tego wydarzenia było dotarcie do jak największej liczby odbiorców, którzy kończą naukę w szkołach podstawowych na terenie Gminy Poronin. Podczas Targów uczniowie przedstawili naszą ofertę dotyczącą kształcenia w szkołach branżowych I stopnia, praktycznej nauki zawodu oraz możliwości wsparcia w zakresie usług doradztwa zawodowego i pośrednictwa pracy. Młodzież obecna na targach miała równie z okazję zapoznania się z szeroką ofertą naszej Szkoły w zakresie kształcenia zawodowego i wychowania oraz o możliwości nieodpłatnego zakwaterowania i wyżywienia w internacie. Nasi kucharze w ramach promocji poczęstowali przybyłych uczniów przygotowanymi wcześniej przekąskami, natomiast fryzjerzy zaprezentowali swoje umiejętności zdobywane na warsztatach fryzjerskich. Z niecierpliwością czekamy na młodzież już od września!
Ilona Szulc