Przegląd Amatorskiej Twórczości Artystycznej Młodzieży

Kolejny przegląd Amatorskiej Twórczości Artystycznej Młodzieży OHP Województwa Małopolskiego już za nami. W miniony czwartek, tj. 21 kwietnia 2022 roku, uczniowie Branżowej Szkoły Wielozawodowej I st. im. św. Jana Pawła II w Jabłonce uczestniczyli w „Wiośnie Kulturalnej” w Trzebini, gdzie prezentowali swoje umiejętności sceniczne.
Ekipa w składzie Aleksandra Stechura, Marcelina Stechura i Daniel Stec- uczniowie klasy trzeciej, którzy od wielu lat grają i śpiewają piosenki regionalne zaprezentowała dwa utwory pt. ,,W Babiej Górze” oraz ,,Hej bystra woda”, a Natalia Jasica, również uczennica klasy trzeciej wygłosiła gawędę Ireny Grobarczyk ,,Cymu dostałak jedynkę”. Nasi podopieczni występowali pod koniec przeglądu, co potęgowało napięcie i stres, ale po rozpoczęciu występu wszystko przeminęło i z uśmiechem na ustach przedstawili swoje talenty. Występy bardzo podobały się publiczności, a także jury, gdyż nasze Trio zajęło I miejsce w formach scenicznych, a Natalia Jasica II miejsce w kategorii recytacje.
Jesteśmy ogromnie dumni, iż mamy taką zdolną młodzież oraz życzymy im dalszych sukcesów.