Przygotowania sekcji plastycznej do konkursu „Wiosna Kulturalna”

Jak co roku, tak również tej wiosny uczestnicy sekcji plastycznej z Zasadniczej Szkoły Wielozawodowej  przez ostatnie tygodnie pracowali nad przygotowaniem swoich prac na zbliżający się Przegląd Amatorskiej Twórczości Artystycznej Młodzieży OHP Województwa Małopolskiego – „Wiosna Kulturalna”.  Jak wiemy nie brakuje w naszej szkole szczególnie uzdolnionych pod względem artystycznym osób, tak więc prac było bardzo dużo. Doprawdy, wybór najlepszych nie należał do łatwych, jednak udało nam się wyłonić te, które uznaliśmy za najpiękniejsze, należały do nich między innymi: „Dziewczynka i maki” – rękodzieło artystyczne, „Biżuteria z wełny czesankowej” – filcowanie na mokro z wełny czesankowej, „Karuzela z filcu” – rękodzieło artystyczne, „Świąteczny lampion” – decoupage na szkle, „Zimowa aura” – decoupage na drewnie, „Koszyczek z kwiatami” – papieroplastyka, oraz „Bombka świąteczna” – rękodzieło artystyczne. Jak widać stosowanie różnorodnych metod pracy nie jest obce wśród naszych młodych i wszechstronnych artystów. Życzymy powodzenia i trzymamy mocno kciuki!