Regionalne Halowe Mistrzostwa w Piłce Nożnej 26.02.2011r

• gallery
  • gallery
  • gallery
  • gallery

Młodzież Zasadniczej Szkoły Wielozawodowej w Jabłonce bierze udział w Regionalnych Halowych Mistrzostwach w Piłce Nożnej

26.02.2011r. odbyły się Regionalne Halowe Mistrzostwa w Piłce Nożnej Chłopców Regionu Nowosądeckiego, w hali sportowej w Brzeznej. W turnieju udział wzięło 5 drużyn. Po uroczystym powitaniu wszystkim drużynom zostały przedstawione zasady gry. Mecze rozegrane zostały systemem „każdy z każdym”. Zwycięzcą turnieju została drużyna z ze Starego Sącza. Drugie miejsce uzyskał zespół z Nowego Sącza, natomiast trzecie miejsce wywalczyli nasi chłopcy z Jabłonki, których opiekunem był pan Tomasz Czerwień. Cieszymy się bardzo z ich wysokiego miejsca i składamy gratulacje. Zwycięskie drużyny nagrodzone zostały pucharami, dyplomami i medalami. Drużyny, które zajęły dwa pierwsze miejsca pojadą na Wojewódzkie Halowe Mistrzostwa, które planowane są na 26.03.2011r. w Gorlicach. Zawody przebiegały w miłej i sympatycznej atmosferze były również okazją do zawarcia nowych znajomości.