Wigilia i Jasełka w Jabłonce 2010

21.12.2010 w Zasadniczej Szkole Wielozawodowej w Jabłonce zostały wystawione Jasełka, po których następnie odbyła się wspólna Wigilia. Na uroczystości pojawili się zaproszeni goście, nauczyciele, wychowawcy, instruktorzy, pracownicy szkoły, Rada Rodziców oraz młodzież. Na początku pani Dyrektor Grażyna Pilch serdecznie powitała wszystkich zebranych gości. Życzyła zdrowych, wesołych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia. Głos zabrali również ks. Tomasz oraz p. Józef Citak. Następnie młodzież wystawiła Jasełka, pt. „Czwarty król w Betlejem” przygotowane przez p. Małgorzatę Cegielną i ks. Tomasza. W następnej kolejności zostało odśpiewane „sto lat” dla p. Grażyny Pilch z okazji jej urodzin i wręczony upominek. Wszyscy zgromadzeni goście otrzymali zrobione przez młodzież z internatu stroiki świąteczne. Później wszyscy podzielili się opłatkiem i zasiedli do wspólnej Wigilii.