Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

3 września 2018 roku uczniowie Zasadniczej Szkoły Wielozawodowej im. św. Jana Pawła II  rozpoczęli kolejny rok szkolny, rok nowych zmagań w zdobywaniu wiedzy i kolejnych doświadczeń. Spotkanie ze szkołą poprzedziła uroczysta Msza Święta w kościele pod wezwaniem św. Brata Alberta w Jabłonce – Borach. Następnie wychowankowie wraz z dyrekcją, wychowawcami, instruktorami p.n.z., nauczycielami i pracownikami Centrum i ZSW udali się na świetlicę gdzie o godz. 9.00 odbyła się uroczysta akademia rozpoczynająca rok szkolny. Uroczystość została rozpoczęta przez  panią dyrektor Grażynę Pilch. Po komendzie “Baczność” został wprowadzony sztandar szkoły i  zgromadzeni odśpiewali hymn państwowy. Następnie głos ponownie zabrała pani dyrektor, która powitała wszystkich bardzo serdecznie. Szczególne słowa zostały skierowane do uczniów pierwszych klas, którzy rozpoczynają naukę w naszej szkole. Wychowankowie zostali również poinformowani o zasadach bezpieczeństwa obowiązujących w naszej Jednostce. Pani Grażyna Pilch życzyła wszystkim wielu sukcesów w nauce oraz satysfakcji ze zdobywania nowej wiedzy i umiejętności. Następnie młodzież spotkała się ze swoimi wychowawcami oraz instruktorami p.n.z., gdzie omówiono sprawy  organizacyjne.