Rozpoczęcie roku szkolnego 2024/2025

“Bądźcie odważni, ciekawi świata i gotowi do nauki każdego dnia !”
📚📖🖊📚📖🖊📚📖🖊
Dnia 2 września 2024 roku uczniowie Branżowej Szkoły Wielozawodowej I st. im. św. Jana Pawła II w Jabłonce rozpoczęli kolejny rok szkoleniowy, rok nowych zmagań w zdobywaniu wiedzy i kolejnych doświadczeń. Uroczystość poprzedziła Msza Święta, następnie wychowankowie wraz z dyrekcją, wychowawcami, instruktorami p.n.z., nauczycielami, rodzicami i pracownikami Szkoły udali się na świetlicę. Spotkanie zostało rozpoczęte przez panią dyrektor Grażynę Pilch, która powitała wszystkich bardzo serdecznie. Szczególne słowa zostały skierowane do nowo zrekrutowanych uczniów, którzy rozpoczynają naukę w naszej Szkole. Pani dyrektor życzyła wszystkim wielu sukcesów w nauce oraz satysfakcji ze zdobywania nowej wiedzy i umiejętności w nowym roku szkolnym. Kolejno młodzież spotkała się ze swoimi wychowawcami oraz instruktorami p.n.z., gdzie omówiono sprawy bieżące.