fbpx

Spotkanie z rodzicami

  • gallery
  • gallery
  • gallery

W dniu 1 lutego 2018 roku w Zasadniczej Szkole Wielozawodowej im. św. Jana Pawła II w Jablonce odbyło się spotkanie informacyjne o klasyfikacji uczniów w I semestrze.

Punktem pierwszym  było grupowe spotkanie na świetlicy, gdzie dyrektor pani Grażyna Pilch powitała przybyłych rodziców i opiekunów podsumowując pracę w I semestrze. Przedstawiła wydarzenia z życia Szkoły w minionych miesiącach, przytaczając ważniejsze sukcesy i osiągnięcia zdobyte przez naszych podopiecznych. Podziękowała za współpracę w mijającym półroczu życząc powodzenia na kolejny semestr.

Następnie młodzież ze Szkoły przedstawiła dla zebranych rodziców Jasełka pt. „Świeć gwiazdeczko mała, świeć” –  prezentując swoje uzdolnienia aktorskie.

Kolejnym punktem były spotkania indywidualne z opiekunami grup, wychowawcami Internatu, instruktorami praktycznej nauki zawodu oraz nauczycielami i wychowawcami uczącymi w ZSW im. Jana Pawła II w Jabłonce.

Bardzo dziękujemy przybyłym rodzicom w dniu dzisiejszym za ich obecność i poświęcony czas, licząc na dalszą dobrą współpracę.