Święty Mikołaj zawitał do Jabłonki!

6 grudnia wedle wspaniałej tradycji wszyscy obdarowują się prezentami. Data ta wiąże się ściśle z postacią Świętego Mikołaja biskupa Miry. Ten wielki człowiek dokonał za żywota wielu dobrych uczynków, a na wzór przekazywania dóbr materialnych potrzebującym my obecnie wręczamy bliskim upominki. Zwyczaj ten jest także kultywowany w Naszej Szkol. Podopieczni zostali obdarowani słodkościami przez samego św. Mikołaja, który w anielsko diabelskim towarzystwie przechadzał się korytarzami Szkoły. Kadra Pedagogiczna która dzielnie pracuje również otrzymała drobne upominki. Wszyscy spędzili ten dzień w radosnej atmosferze i złożyli obietnice Mikołajowi, że będą grzecznie czekać na niego do kolejnego roku.