Z wizytą w Krakowskiej Manufakturze Czekolady

Dorosły, nastolatek czy dziecko, każdy chciałby przeżyć czekoladowe szaleństwo, bo kto nie kocha tego przesłodkiego wynalazku! 26.11.2021r uczniowie Branżowej Szkoły Wielozawodowej I st. im. św. Jana Pawła II w Jabłonce wraz z Panią Kierownik warsztatów szkoleniowych oraz instruktorami praktycznej nauki zawodu mieli przyjemność przeżyć arcysłodką przygodę w Krakowskiej Manufakturze Czekolady. Przyszli kucharze mieli okazję poznać proces tworzenia wyrobów czekoladowych niczym filmowy Charlie w Fabryce Czekolady. Panie prowadzące warsztaty odsłoniły przed uczestnikami tajniki pracy tworzenia czekolady od podstaw, zaprezentowały również pokazową wystawę ich własnych wyrobów. Punktem kulminacyjnym tego wspaniałego czekoladowego widowiska, było własnoręczne tworzenie i dekorowanie pralin przez uczestników. Nasi chocolatierzy wrócili szczęśliwie do domów z brzuchami pełnymi słodyczy oraz swoimi pierwszymi prawdziwymi czekoladowymi wyrobami.