Uczniowie Wielozawodowej Szkoły w Jabłonce pomagają choremu koledze

Uczniowie Wielozawodowej Szkoły w Jabłonce pomagają choremu koledze.

16-letni Stasiu Łowicki choruje na nowotwór kości. Szkolni koledzy jego brata oraz kadra pedagogiczna w dniach 2-5 listopada 2010 r. zbierali pieniądze na leczenie chłopca. Do akcji przyłączyli się również licealiści uczęszczający do Liceum Uzupełniającego, działającym przy szkole. Leczenie Stasia jest bardzo kosztowne dlatego liczy się każdy grosz, który udało się zebrać. Serca naszej młodzieży i kadry nie zostały obojętne na chorobę i nieszczęście chłopca. Udało się zebrać 945 zł 40 gr. oraz 2 euro. Suma ta pomoże chociaż trochę w pokryciu kosztów leczenia tego młodego człowieka. Dziękujemy za hojność wszystkim osobom, które włączyły się w całą akcję, a Stasiowi życzymy powrotu do zdrowia.