Dzień Edukacji Narodowej 14.10.2010

Dzień Edukacji Narodowej 14.10.2010

14 października 2010 r. w Zasadniczej Szkole Wielozawodowej w Jabłonce odbyła się akademia z okazji Dnia Nauczyciela. Wszystkich zebranych gości bardzo serdecznie przywitała pani dyrektor Grażyna Pilch. Skierowała kilka miłych słów do Kadry, złożyła wszystkim podziękowania za trud, jaki wkładają w wychowanie młodzieży, życzyła im również powodzenia w dalszej pracy i satysfakcji z wyników swoim podopiecznych. W następnej kolejności oddała głos młodzieży, która przedstawiła mały spektakl o życiu szkoły, uczniów i nauczycieli. Na zakończenie młodzież złożyła nauczycielom i wychowawcom życzenia, wręczyła kwiaty oraz zrobione przez wychowanków z internatu obrazki z masy solnej. Zostało odśpiewane także „sto lat” z okazji urodzin jednej z nauczycielek.