Wielkie Święto Fryzjerstwa w Katowicach

Tegoroczny Festiwal Fryzjerski Hair Fair & Beauty odbył się 25 listopada w sercu Katowic – w najnowocześniejszej hali
w Polsce – MCK & SPODEK. Jak co roku młodzież z Zasadniczej Szkoły Wielozawodowej im. św. Jana Pawła II w Jabłonce, kształcąca się w zawodzie fryzjer wraz z instruktorami i opiekunami brała udział w targach fryzjerskich i kosmetycznych.
W imprezie wzięli udział najlepsi profesjonaliści z branży fryzjerskiej i kosmetycznej  oraz wszyscy sympatycy fryzjerstwa.
W tym roku na targach odbyły się miedzy innymi: międzynarodowe mistrzostwa fryzjerskie, spotkania Blogerów  z branży Hair & Beauty, niezliczone pokazy profesjonalnych i nowoczesnych  kosmetyków fryzjerskich. Nasi wychowankowie podczas festiwalu mogli zapoznać się z  innowacyjnymi technikami strzyżenia, stylizacji  czy też koloryzacji włosów. Wszyscy zadowoleni i bogatsi o nowe doświadczenia powrócili do Szkoły. Mamy nadzieję, że zdobyta wiedza i umiejętności w przyszłości zaprocentują w wykonywanej pracy zawodowej.