Wojewódzkie Mistrzostwa OHP w Strzelectwie Sportowym

🎯🎯🎯🎯🎯🎯🎯🎯
Pierwszego dnia kalendarzowej wiosny bieżącego roku w Myślenicach odbyły się po raz kolejny Wojewódzkie Mistrzostwa OHP w Strzelectwie Sportowym. Głównym celem przedsięwzięcia było popularyzowanie strzelectwa sportowego wśród uczniów. Uczestnicy walczyli w dwóch klasyfikacjach: indywidualnej i drużynowej. Zawodnicy, którzy zostali wyłonieni w eliminacjach wewnętrznych przybyli na Strzelnicę Sportową aż z 19 jednostek województwa małopolskiego. Uczestnicy mogli oddać 13 strzałów w postawie stojącej z karabinka pneumatycznego, z których ocenianych było 10 najlepszych. Nasi uczniowie z Branżowej Szkoły Wielozawodowej I st. im. św. Jana Pawła II w Jabłonce dzielnie reprezentowali Jan Możdżeń i Michał Wójciak. W zaciętej walce w klasyfikacji indywidualnej zdobyli bardzo podobne wyniki, co dało im IV i V miejsce. Zaznaczyć trzeba, że sześcioro najlepszych uczestników OHP otrzymało cenne nagrody oraz dyplomy. Natomiast drużynowo nasza Szkoła zajęła bardzo wysokie II miejsce zdobywając puchar oraz dyplom. Bardzo serdecznie gratulujemy im kolejnego sukcesu i życzymy powodzenia w dalszych konkursach.
Adam Czerwień