Z Twoją pomocą się uda – Wizyta Lenki

W dniu 19 kwietnia 2018r. w Zasadniczej Szkole Wielozawodowej im. .św. Jana Pawła II w Jabłonce przekazano osobiście pani Ani Cholewie i jej dzielnej córeczce Lence plastykowe nakrętki PET z opakowań po wodzie mineralnej, sokach i innych produktach zebranych przez wychowanków naszej Szkoły w ramach trwającej akcji charytatywnej pn. „ Z Twoją pomocą się uda”. Tym razem zebrane nakrętki pozwolą na dalsze wsparcie w kolejnych etapach leczenia i rehabilitacji Lenki, która swym uśmiechem osobiście dzisiaj podziękowała wszystkim zaangażowanym w zbiórkę nakrętek. Z inicjatywy Rady Młodzieży i za pomocą kadry kierowniczej jaki i wychowawczo – opiekuńczej nasza jednostka już po raz kolejny wspiera tego typu akcje. Przypominamy wszystkim zainteresowanym, że w budynku naszej Szkoły rozmieszczono oznakowane pojemniki, do których można wrzucać plastykowe nakrętki, m.in. u wychowawców, na salonie fryzjerskim i na warsztatach gastronomicznych. W sierpniu tego roku, jak poinformowała pani Ania córkę czeka kolejna ciężka operacja w Stanach Zjednoczonych. Całe leczenie potrwa tam około 12 miesięcy. Po powrocie do kraju konieczna będzie kosztowna, żmudna i bolesna rehabilitacja, ale z TWOJĄ POMOCĄ SIĘ UDA !