Integracja i współpraca – z wizytą w Barce

19 kwietnia 2018r. uczestnicy Zasadniczej Szkoły Wielozawodowej im. św. Jana Pawła II w Jabłonce kształcący się w zawodzie fryzjer pod opieką pani instruktor fryzjerstwa Łucji Chlebek w ramach zawartego porozumienia o współpracy między naszą Szkołą, a Polskim Stowarzyszeniem na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym koło w Jabłonce „Barka” po raz kolejny odwiedzili ich podopiecznych.

Celem dzisiejszej wizyty naszych wychowanków w „Barce” było świadczenie bezpłatnych usług fryzjerskich w ramach inicjatywy zewnętrznej realizowanej przez Radę Młodzieży oraz Klub Aktywnych. Podopiecznym „Barki” umyto włosy, wykonano masarz głowy, ostrzyżono według życzeń i wystylizowano fryzurę. Mamy nadzieję, że wizyta naszych praktykantów sprawiła wiele radości z nowej i modnej fryzury.