Próbne pisemne egzaminy zawodowe 17 marca 2011

W dniu 17 marca 2011 roku w Zasadniczej Szkole Wielozawodowej odbył się próbny pisemny egzamin zawodowy. Przystąpili do niego wszyscy, którzy w tym roku kończą edukacje tj. jest uczniowie klasy trzeciej w zawodzie fryzjer i mechanik pojazdów samochodowych oraz klas drugich w zawodzie kucharz małej gastronomii, sprzedawca. Nad jego przebiegiem czuwała komisja ze szkoły i z Centrum Kształcenia i Wychowania OHP. Uczniowie mieli okazję zapoznać się z procedurami i formą tego typu egzaminu, aby później móc lepiej przygotować się do właściwego , który w tym roku odbędzie się 13 czerwca 2011 roku. W tym roku do egzaminu przystępuje 82 uczniów. Próbny egzamin zawodowy praktyczny będzie zorganizowany w miesiącu maju.