Dzień Ziemi-konkurs plastyczno-techniczny

22 kwietnia obchodzimy Światowy Dzień Ziemi, którego celem jest zwrócenie uwagi na kwestie ochrony środowiska naturalnego, w tym promowanie zachowań proekologicznych. W związku z tym w ostatnim czasie w Branżowej Szkole Wielozawodowej I st. im. św. Jana Pawła II w Jabłonce ogłoszony został konkurs plastyczno-techniczny na plakat promujący ten dzień. Hasłem przewodnim konkursu było ,,Ziemia na krawędzi”. Konkurs polegał na wykonaniu plakatu w dowolnej technice nawiązującego do obchodów Dnia Ziemi. Młodzież z wielkim zapałem podeszła do tego zadania i po prawie tygodniowym czasie otrzymaliśmy przepiękne, barwne prace .Te najbardziej oryginalne i pomysłowe będą przez kilka dni zdobiły ściany naszej Szkoły. Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i pozytywnie spędzony czas wolny.
Danuta Dziurczak