II miejsce w II Wojewódzkim Turnieju Piłki Siatkowej Chłopców OHP w Dąbrowie Tarnowskiej

18 maja w Hali im. Agaty Mróz-Olszewskiej w Dąbrowie Tarnowskiej odbył się II Wojewódzki Turniej Piłki Siatkowej Chłopców OHP pod honorowym patronatem Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego. Organizatorem turnieju była Małopolska Wojewódzka Komenda OHP w Krakowie oraz 6-24 Hufiec Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej. Głównym celem przedsięwzięcia było upowszechnienie sportu wśród młodzieży, popularyzacja aktywnego i zdrowego stylu życia oraz wyłonienie najlepszej drużyny siatkarzy na szczeblu wojewódzkim. W zawodach wzięło udział 18 czteroosobowych drużyn. Zasadniczą Szkołę Wielozawodową im. św. Jana Pawła II w Jabłonce reprezentowali: Bartosz Swienty, Konrad Paczuski, Damian Szymek oraz Piotr Hreśka. Po zaciętej rywalizacji w grupie nasi zawodnicy awansowali do wielkiego finału, gdzie wywalczyli świetne II miejsce, ustępując jedynie zawodnikom z Gorlic. Zwycięzcy turnieju otrzymali pamiątkowe puchary, dyplomy, medale oraz nagrody rzeczowe, które wręczył uroczyście Krzysztof Świerczek Komendant Wojewódzki  OHP i Krzysztof Kaczmarki Burmistrz Dąbrowy Tarnowskiej. Wszystkim uczestnikom reprezentującym naszą Szkołę składamy gratulacje i podziękowania za zaangażowanie w sportową walkę i świetne wyniki oraz życzymy dalszych sukcesów sportowych.