Konkurs na stroik wielkanocny rozstrzygnięty

Wielkanoc to najważniejsze święto w kalendarzu liturgicznym dla nas chrześcijan. Na czas Wielkanocy lubimy by w naszych domach, czy też miejscach pracy, nauki pojawiły się ozdoby świąteczne, które to sprawiają, że da się odczuć zbliżające się Święta. Zorganizowany w naszej szkole konkurs na stroik wielkanocny, był właśnie taką okazją wczucia się w klimat Świąt Wielkiej Nocy. Dlatego też uczniowie Branżowej Szkoły Wielozawodowej I st. im. św. Jana Pawła II w Jabłonce licznie odpowiedzieli na ogłoszenie konkursowe. Dostarczone stroiki świadczą o dużym talencie, pracowitości i kreatywności naszej młodzieży. Członkowie jury mieli nie mały problem by wyłonić zwycięzców, gdyż każdy ze stroików miał w sobie coś nietuzinkowego, chociażby kształt czy materiał wykonania. Jednakże po naradach zdecydowano, iż 1 miejsce ex aeguo zdobyły prace Darii Wilk-Juraszek i Krzysztofa Dudy. Zwycięzcy zostaną nagrodzeni na Apelu Wielkanocnym ,gdzie z rąk Pani Dyrektor Grażyny Pilch otrzymają symboliczne upominki oraz dyplomy za udział w konkursie. Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za wzięcie udziału w lokalnym konkursie oraz za poświęcony czas na przygotowanie pięknych stroików. Zwycięzcom gratulujemy i dopingujemy w dalszym rozwoju swoich talentów.