Lokalne eliminacje w strzelectwie sportowym

Lokalne eliminacje w strzelectwie sportowym
📢📢📢🏹🏹🏹🏹🏹📢📢📢
W marcu w Branżowej Szkole Wielozawodowej I st. im. św. Jana Pawła II w Jabłonce odbywały się lokalne eliminacje do Wojewódzkich Mistrzostw OHP w Strzelectwie Sportowym, które mają miejsce już dziś tj. 21 marzec w Myślenicach. Celem, który przyświecał rywalizacji naszych uczniów było wyłonienie najlepszych uczestników, którzy będą reprezentować naszą szkołę na Mistrzostwach na szczeblu wojewódzkim. Eliminacje więc rozpoczęliśmy od przedstawienia regulaminu, instruktażu obsługi oraz wszelkich środków bezpieczeństwa, gdyż jak wiadomo, mamy do czynienia z bronią i bezpieczeństwo jest tutaj na pierwszym miejscu. Następnie uczestnicy pod czujnym okiem nauczyciela rozpoczęli rywalizację. Każdy zawodnik mógł oddać 13 strzałów z odległości 10 metrów z pozycji stojącej. Do wyniku liczyło się 10 strzałów będących najbliżej środka tarczy. Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za udział w eliminacjach, a Przemysławowi Basistemu oraz Marcinowi Litwiakowi życzymy powodzenia na Mistrzostwach w Myślenicach!