Międzynarodowy Dzień Kropki, czyli Święto odkrywania talentów

Międzynarodowy Dzień Kropki, czyli Święto odkrywania talentów
⚪️🟤🔴🟠🟡🟢🔵🟣⚫️⚪️🟤🔴🟠🟡🟢🔵🟣⚫️
Międzynarodowy Dzień Kropki z roku na rok jest coraz bardziej popularnym Świętem. Dzień Kropki to kreatywność, odwaga i zabawa, a obchodzimy go 15 września. Tego dnia w Branżowej Szkole Wielozawodowej I st. im. św. Jana Pawła II w Jabłonce odbyły się ciekawe zajęcia, które miały na celu pobudzenie wyobraźni i kreatywności. Oczywiście nie obyło się bez dobrej zabawy! Międzynarodowy Dzień Kropki ma bardzo ważne przesłanie nie tylko dla dzieci i młodzieży, ale również dla osób dorosłych. Każdy z nas ma przecież jakiś talent! A po stronie nauczycieli, wychowawców i rodziców leży to, aby ten talent wychwycić i pomagać go rozwijać. Dzień Kropki ma również zachęcać do ich odkrywania nowego oraz dodawać ludziom odwagi w pokazywaniu światu swoich talentów. Bądźmy kreatywni!