Ognisko integracyjne w Prywatnej Szkole Zawodowej w Jabłonce

Ognisko integracyjne w Prywatnej Szkole Zawodowej w Jabłonce

Słoneczny, jesienny dzień, 6 października 2010 r. stał się wyśmienitą okazją do zintegrowania się i uroczystego przyjęcia pierwszych klas do grona Szanownych Uczniów Prywatnej Szkoły Zawodowej. Najpierw p. dyrektor Grażyna Pilch przywitała wszystkich zebranych, a następnie oddała głos klasom drugim. Uczniowie drugich klas przygotowali dla swoich młodszych kolegów różne zabawy m.in.: jedzenie jabłek i ciasta bez użycia rąk, picie pikantnych płynów, wykonanie oryginalnego makijażu, dmuchanie mąki, przeciąganie liny, wyścig w workach itd. W trakcie gier pierwszoklasiści rozwijali umiejętności współdziałania w grupie oraz radzenia sobie w ekstremalnych sytuacjach. Wspólne ognisko pozwoliło nawiązać nowe kontakty, znajomości, a także spotkać się w gronie miłych osób. Spotkanie przebiegało w domowej atmosferze. Kiełbaski smażyły się na złocisty kolor tylko poza tymi, które spaliły się doszczętnie. Pogoda oraz humory dopisywały do samego końca.