Inauguracja roku szkolnego 2010/2011

Inauguracja roku szkolnego 2010/2011

01.09.2010 r. w Prywatnej Szkole Zawodowej w Jabłonce odbyła się inauguracja roku szkolnego. W rozpoczęciu nowego roku szkolnego brali udział: p. dyrektor Grażyna Pilch, wice dyrektor Jadwiga Zborek, nauczyciele, wychowawcy, rodzice a także pracownicy szkoły. Obecni byli również uczniowie klas pierwszych, którzy w tym roku rozpoczynają swój pierwszy rok kształcenia zawodowego, oraz uczniowie drugich i trzecich klas. Inaugurację roku szkolnego poprzedziła Msza Święta w kościele św. Brata Alberta, której przewodniczył ks. Wikariusz Grzegorz. Po zakończeniu Mszy Św. młodzież wraz z kadrą oraz rodzicami spotkali się na świetlicy szkolnej, gdzie zostali uroczyście przywitani przez p. dyrektor Grażynę Pilch. Następnie została przedstawiona kadra pedagogiczna, wychowawcy klas oraz pozostali pracownicy szkoły. W następnej kolejności zostali przydzieleni uczniowie do poszczególnych klas pierwszych. Po akademii młodzież rozeszła się do wyznaczonych klas, gdzie spotkała się ze swoim wychowawcą. W roku szkolnym 2010/2011 w Prywatnej Szkole Zawodowej uczyło się będzie 187 uczniów.