Plebiscyt na CHŁOPAKA 2023 roku

Plebiscyt na CHŁOPAKA 2023 roku
🎈🎈🎈🙋😎🙆‍♂️💁‍♂️🎂🍰🎈🎈🎈
Dzień Chłopaka to nieformalne święto zyskujące coraz większą popularność w Polsce. Chociaż w innych krajach obchodzone jest w różnych terminach, u nas data przypada na 30 września. W związku z tym w Branżowej Szkole Wielozawodowej I st. im. św. Jana Pawła II w Jabłonce również postanowiło uczcić ten dzień oferując słodki poczęstunek oraz organizując plebiscyt na Chłopaka 2023 roku. Najpierw kandydaci do plebiscytu musieli uzyskać poparcie od swoich koleżanek i kolegów, którzy zgłaszali ich do konkursu wysyłając zdjęcie lub filmik wraz ze zgodą na wykorzystanie wizerunku. Następnie wszystkim uczestnikom została przedstawiona sylwetka poszczególnych kandydatów w formie prezentacji multimedialnej. Spośród zebranych zgłoszeń w drodze głosowania został wyłoniony CHŁOPAK 2023 roku, którym został Krzysztof Walkosz. Serdecznie gratulujemy zwycięzcy. Dla pozostałych, w ramach nagrody za udział, został przygotowany tort z racami i odśpiewane „sto lat”. Wszystkim chłopcom z okazji ich święta dziewczyny życzyły wielu wyjątkowych i niezapomnianych chwil, samych okazji do świętowania, zabaw, sukcesów zarówno w szkole jak i życiu prywatnym.