Wycieczki: do kina i do ośrodka egzaminacyjnego w Nowym Sączu

Żeby żyć trzeba ciągle walczyć ze swoimi słabościami
wtedy poczujemy jego smak,
którym jest dobroć, piękno i miłość dnia codziennego.
„Po prostu walcz” reż. Jeff Wadlow

Wycieczka do Krakowa

W dniu 14.05.2008 roku odbyła się wycieczka do Krakowa na film pt: „Po prostu walcz” w reżyserii Jeff ‘a Wadlow’a. Brało w niej udział 18 osób z klas I. Seans odbył się Cinema City Kazimierz. Uczniowie oprócz możliwości obejrzenia filmu, mogli podziwiać Galerie Kazimierz i krakowską dzielnice żydowską. Film bardzo spodobał się młodzieży, zwłaszcza że większość uczestników stanowili chłopcy. Przedstawiał historię chłopaka Jake Tyler’a , który na krótko po przeprowadzce do nowego miasta zostaje zwabiony do podziemnego klubu mieszanych stylów walki. Pierwsze jego starcie kończy się upokarzającą porażką. Jake postanawia wyszkolić się u weterana sztuk walki, aby wytrenować swoje ciało i umysł do perfekcji. Dzięki wskazówkom mistrza odnosi sukces. Zwłaszcza, że walczy nie tylko o honor ale również przyjaźń, miłość i leprze jutro.

Wycieczka do Ośrodka Egzaminacyjnego
w Nowym Sączu

W dniu 14.05.2008 roku odbyła się wycieczka do Ośrodka Egzaminacyjnego w Nowym Sączu. Celem tegoż przedsięwzięcia było zapoznanie się z ośrodkiem, w którym od 17 czerwca 2008 roku uczniowie klas III w zawodzie mechanik pojazdów samochodowych będą zdawać egzamin praktyczny. Podczas wycieczki młodzież była zapoznana ze sposobem i formą zdawania egzaminu. Udzielono im również praktycznych porad związanych z wykonywaniem konkretnego zadania egzaminacyjnego.Opiekę nad nimi sprawował p.inż Piotr Stopiak. Uczniowie byli bardzo zadowoleni z wizyty w Nowym Sączu.