Wyjazd na strzelnicę do Nowego Targu

W dniu 28 lutego 2018 roku zorganizowaliśmy wyjazd na strzelnicę grupy najlepszych strzelców wyłonionej podczas eliminacji strzeleckich, które odbyły się 6 i 7 lutego w ZSW im. św. Jana Pawła II w Jabłonce. W konkursie strzeleckim w Myślenicach bierze udział 3 uczestników, więc była to też okazja wyłonić osoby, które będą reprezentować naszą Szkołę w tychże zawodach.

Strzelnica klubu strzeleckiego LOK „Szarotka” posiada tory do strzelania z broni sportowej oraz pneumatycznej. Mając na uwadze, iż na zawodach w Myślenicach nasi reprezentanci będą strzelali z broni pneumatycznej wybraliśmy też takie tory z tarczami przesuwnymi . Do dyspozycji mieliśmy godzinę strzelania bez limitu wystrzałów, więc każdy mógł poćwiczyć i obyć się z bronią. 15 minut przed końcem czasu zrobiliśmy konkurs, który odzwierciedla zawody w Myślenicach. Uczestnicy założyli nowe podpisane tarcze i mieli do dyspozycji 13 strzałów z których 10 najlepszych było punktowanych. Po zliczeniu punktów wyłoniliśmy 3 osoby, które będą reprezentować naszą Szkołę i są nimi: Tomasz Fiedor, Czesław Gutt oraz Turza Dawid.