X bieg na orientację w Lanckoronie

5 października w Lanckoronie odbył się X Bieg na Orientację Uczniów ZSW i Kadry OHP Województwa Małopolskiego „Śladami Konfederatów Barskich” pod honorowym patronatem Wójta Gminy Lanckorona. Organizatorem Biegu był 6-5 Ośrodek Szkolenia i Wychowania OHP w Lanckoronie. W imprezie wzięło udział 18 ekip z całej małopolski, które musiały się wykazać umiejętnością orientacji w terenie, dobrą kondycją fizyczną oraz spostrzegawczością. W celu wyłonienia najlepszych drużyn niezbędna była dogrywka, w której uczestnicy wykazali się znakomitą wiedzą na temat gminy Lanckorona oraz zdarzeń związanych z Konfederacją Barską. Zasadniczą Szkołę Wielozawodową im. św. Jana Pawła II W Jabłonce w tym roku reprezentowali: Agnieszka Pawlak, Piotr Litwiak oraz wychowawca Tomasz Czerwień. Zespoły, które stanęły na podium otrzymały pamiątkowe medale oraz puchary,  ufundowane przez Komendanta Wojewódzkiego  OHP oraz lokalnych sponsorów. Pozostałe startujące ekipy, biorące udział w zawodach otrzymały pamiątkowe dyplomy i medale. Serdecznie gratulujemy naszej dzielnej ekipie i życzymy dalszych sukcesów w sportowej rywalizacji.