Zdrowo biegam – max dycha na 100 lat niepodległości

W dniu 06.10.2018 r. młodzież z Zasadniczej Szkoły Wielozawodowej im. św. Jana Pawła II  wzięła udział w evencie rekreacyjno – sportowym, zorganizowanym przez stowarzyszenie I Love Podhale. Impreza odbyła się pod hasłem: “Zdrowo biegam – max dycha na 100 lat niepodległości” w malowniczej leśniczówce w Nowym Targu. W programie przedsięwzięcia zaplanowano biegi na kilku dystansach dla różnych kategorii wiekowych, marsz nordic walking oraz rozmaite aktywności fizyczne w ramach tzw. relaxing box – „Trzymam formę”. Na wszystkich przybyłych czekały różnorodne atrakcje, m.in.: gry, zabawy, konkursy, alkogoogle. Odbył się także pokaz Akademii Tańca oraz trening z p. Robertem Nemś – Mistrzem Świata StrongMan. Naszą szkołę reprezentowali: Magdalena Kulig, Wiktoria Kocur, Jacek Omylak i Cyprian Antoniewicz. Wychowankowie wzięli udział w biegu na 1000 metrów dziewczyn i chłopców. Wiktoria Kocur zajęła I miejsce a Magdalena Kulig II miejsce w kategorii dziewczyn. Jacek Omylak uplasował się na I miejscu, zaś Cyprian Antoniewicz na IV miejscu w kategorii chłopców. Gratulujemy wysokich miejsc! Na zakończenie na uczestników czekał poczęstunek, a całą imprezę zakończyło śpiewanie przy ognisku piosenek turystycznych i patriotycznych.